Bir erkeği aşık etmenin yolları neler harekete geçin!

Bahis aşık olduğunuz insan olduğunda, bir an evvel ona kavuşmak, onun da size aşık olmasını istemeniz çok doğal. Şayet hoşlandığınız erkeği kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bunun yolları düşündüğünüzden çok daha kolay. Her şeyde olduğu üzere bu mevzuda da evvel müspet olmak ve kendinizi sevmeniz kaide. Sizin için hoşlandığınız kişinin size aşık olmasını sağlayacak teklifleri paylaştık…

Harekete geçin 

Her vakit birinci adımı erkeklerden beklemeyin. Sevdiğiniz insan için bu sefer harekete geçen siz olun. Erkekler de en az bayanlar kadar ilgi görmek ister. Şayet bir erkekten hoşlanıyorsanız, onun size gelmesini beklemeyin. Hislerinizi aşikâr edin ve birinci adımı atın. Tıpkı şey bağlantınız için de geçerli. Her vakit onun sizi aramasını, sürprizler yapmasını beklemeyin. Birdenbire iş yerine giden bir çiçek tıpkı bayanlar üzere erkekleri de keyifli eder.

Kendinizi, bedeninizi sevin 

Kendinizi birine hayran bıraktırmanın yolu vücudunuzu sevmekten geçiyor. Hangi vücuda sahip olursanız olun, kendinizi olduğunuz üzere kabul etmeli ve sevmelisiniz. Herkes düzgün hissettiği vücutta olmalı. İsterseniz spor salonunda saatler harcayın, isterseniz göbeğiniz olsun. Değerli olan sizin ne istediğiniz. Siz kendinizi severseniz emin olun partneriniz de sizi ziyadesiyle sever.

Kararlı olun

Karakterinizi, fikirlerinizi kimse için değiştirmeyin. Şayet bir şey sizin için gerçek ise onu savunmaktan asla vazgeçmeyin. Bir düşünün, Rihanna tüm dünyada ‘kötü kız’ olarak bilinir fakat ona hayran olmayan çok az erkek vardır.

Özgüven kıymetli bir öge

Özgüven, daha evvel bahsettiğimiz ‘kendini sevmek’ hususuyla büsbütün direkt temaslı. Öz inanç hayatınızın her alanında olması gereken bir şey. Özel hayatınızda, mesleğinizde, toplumsal bağlantılarınızda öz inançlı bir duruş sergilemeniz, partnerinizin size hayran olmasını sağlar. Unutmayın kendi ayakları üzerinde durabilen öz inançlı bir bayandan daha fazla seksi bir şey yoktur.

Erkekler sadakati önemsiyor

Sadakat, bir alakanın en kıymetli ögelerinden biridir. Erkekler de sadakate epey değer verirler. Unutmayın bir alakada inanç ve sadakat birbirine bağlıdır. Kimse ardını döndüğü anda öteki işler çeviren biriyle birlikte olmak istemez.