Bir erkek nasıl aşık edilir göz teması kurun!

Birinden çok hoşlandınız ancak onun kalbine nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız bu haber size nazaran. Yanlışsız adam olarak seçtiğiniz o kişiyi etkilemeniz aslında çok kolay. Her şeyden evvel müspet olup gülümsemek ve göz teması kurmanız epeyce kıymetli. İşte hakikat insanı kendinize aşık etme tüyoları!

Gülümseyin

Herkes gülen, memnun olan beşerlerle vakit geçirmeyi sever. Olağan ki daima ağzımız kulaklarımızda gezemeyiz fakat her şeyden şikayet eden, somurtan, şad olmayan bireylerle vakit geçirmek kimseye keyif vermez. 

Onunla beraberken müspet olun, gülümsemeyi ihmal etmeyin. Lakin bu onun söylediği her şeye gülmeniz gerektiği manasına gelmiyor. O vakit da samimiyetsiz görünebilirsiniz. Yalnızca keyifli olun, gerisi bizatihi gelecektir. 

Göz teması kurun

Göz teması, erkeklerin aşık olmasını sağlayan kapalı bir numaradır. Yapılan araştırmalar, aşık olan bireylerin, vaktinin % 75’ini birbirine bakarak geçirdiğini ortaya koydu. O yüzden göz teması kurmaya, onunla konuşurken gözlerinin içine bakmaya ihtimam gösterin. 

Gizeminizi koruyun

Açıklık ve samimiyet değerlidir lakin birbirinizi yeni tanıyorsanız ortama biraz gizem katmak yeterli olacaktır. Hayatınızın her ayrıntısını siz anlatmayın. Gerekli şeylerden bahsedin ve merak uyandırın. Bırakın o sizi tanımak için uğraş sarf etsin. 

Yürüyün fakat koşmayın

Ona ilginizi aşikâr edin ancak tekrar de kendinizi çok öne atmayın. Onu arayın, ileti atın ve sonra biraz orta verin. Bu sizi düşünmesini ve resen size gelmesini sağlayacaktır. 

Onu şaşırtın

“Buluşmalarda hesabı erkek öder” algısı eskide kaldı. Günümüzde bayan ve erkek eşitliğini savunuyorsak, hakkını vermeliyiz. Gerçekten erkekler de her vakit hesap ödemek zorunda değiller. Bir buluşmada hesabı o ödüyorsa, başkasında de siz ona bir şeyler ısmarlayabilirsiniz. 

Ortak arkadaşlar edinin

Yanlışsız adam olduğuna inandığınız şahısla daha fazla vakit geçirebilmek için ortak arkadaşlar edinin. Böylelikle sürpriz bir planla tekrar karşılaşabilir, çokça vakit geçirebilirsiniz. 

Kendiniz olun

Onu kendinize aşık edeceksiniz diye karakterinizden ödün vermeyin. Alışılmış ki onun hoşlandığı şeylere ehemmiyet verin fakat sizin fikirleriniz de kıymetli. Aksi halde rol yapmış olursunuz ve kısa vadede size aşık olmasını sağlasanız da bu durum ilerleyen vakitlerde alakanızı makus etkileyecektir.

Ondan bir düzgünlük isteyin

Erkekler, kendilerine muhtaçlık duyulmasına bayılırlar. Eşyalarınızı taşımasına yardım etmek ya da köşedeki marketten bir şey almak üzere küçük ricalarda bulunun. Ona gereksiniminizin olması güzeline gidecektir. 

Onun için bir şey pişirin

Bir erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği söylenir. Meskende basitçe yapabileceğiniz bir kutu kurabiye ile gönlünü fethedebilirsiniz.