Erkekler neden ilgisiz davranır? Tahminen de farkında olmadan…

Bir ilgide bayanların en can alıcı noktalarından biri de ilgidir. İster evlilikte olsun ister ister alakada olsun bayanlar ilgiden mahrum bırakıldığı taktirde erkek için alarm çanları çalıyor demektir! Bir alakada ilgisiz davranmaya başlayan erkek için her şey çok geç olabilir! Bu noktada bir çok bayanı sıkıntıdan çıkaran ilgisiz erkekler hakkında kimi değerli noktalara değindik! Pekala erkekler neden ilgisiz davranır? Lisanınızın kemiği yoksa yahut bağlantıda vakit zaman denetimi ele almak için karşınızdaki erkeği kabul ettiğinizin bilakis değiştirmeye çalışıyorsanız erkeğin ilgisiz davranmasına neden olacak davranışlar ortaya çıkabilir! İşte, erkeklerin ilgisiz davranmasının altındaki o nedenler…

Erkekler Neden İlgisiz Davranır?

İlgisiz davranan erkekler olarak mevzuyu ele aldık. Lakin bu noktada bayanlara karşı ilgisiz davranan erkekler ikiye ayrılır! Birinci olarak vakit zaman sinemalarda karşılaştığımız erkeğin bayanla cinsel birlikteliği sağlayana kadar ilgili davranması ve cinsel birliktelik yaşandıktan sonra ilgisini kaybetmesidir. Bu erkekler bakış açılarına nazaran tehlikelidir. Şayet ki kaşınızdaki kişi bu tanımalamaya uyuyorsa kurtarmak için efor sarf etmeye değmez. Lakin ders vermek için alakayı anıında kesebilirsiniz. Kim bilir tahminen bir gün aklı başına gelir dank eder!

Sevgi Yetmeyebilir!

İkinci olarak karşınızdaki kişi size paha veriyor olabilir hatta sizi seviyor olabilir fakat bir mühlet sonra bağlantının birinci vakitlerinde size gösterdiği kıymeti kaybettiyse bunun nedenleri kendi içinde ayrılıyor olabilir. Birinci olarak karşınızdaki kişiyi farkına varmadan kırmış olabilir ailesiyle ilgili yahut onun pek hoşlanmayacağı berbat bir espiri yapmış olabilirsiniz. Bu şekil ufak ayrıntılar bayanlar kadar vakit zaman erkeklerinde dikkatini çekebiliyor!

Münasebette bazen kadınlarım çok denetimci davranmaları erkeklerin gözünü korkutabilir. Her şeyi denetim altına almak yerine anı yaşamaya ve keyfini çıkarmak alakanızı daha da güçlendirebilir.

Tahminen de biz bayanların en çok yaptığımız yanlışlardan biri de birinci başta sevdiğimiz ve kabul ettiğimiz adamı vakitle değiştirmeye çalışmak! Bağlantılarda bayanların ”Amaan canım ben onu değiştiririm nasıl olsa” diye başladıkları bağlantıların sonu çoklukla hüsranla sonuçlanıyor! İşte bu noktada vakitle karşınızdaki kişinin size olan ilgisini kaybetme nedenleri ortasında yer alıyor.

Editörden not: Üstte sıraladığımız tüm hususlar erkeklerin bayanlara olan ilgilerini kaybetmelerine neden olabilecek ihtimaller! Lakin karşınızdaki kişinin palavra söylediğini süşünüyor ve geçmişe dair kimi şeyler başınızı kurcalıyorsa o bağa dair her şeyi geride bırakma vakti gelmiş demektir! Aklınızı daima olarak kurcalayan ve sizi her seferinde geçmişe götürecek niyetler sizin daha fazla takıntılı olmanıza neden olabilir. İşte bu noktada birtakım bağlantıları kurtarmak için kendinizden ödün vermek yere bazen ardınıza bakmadan gitmek en mantıklı kararlardan biri olacaktır.