Erkeklerin hoşlanma belirtileri neler sizinle vakit geçirmesi işaret!

Günümüzde bağlantılarda oyunlar ve taktiklerden geçilmiyor. Birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak eğlenceli olsa da uzun vakit aldığında bu durum hudut bozucu bir hal alabiliyor. Hoşlandığınız kişi bunu itiraf etmese de sizden hoşlandığını gösteren işaretler var. Onun da size karşı boş olmadığını gösteren ispatlar içeriğimizde!

Selfielerinizde yer alıyorsa

Telefonunuzun ön kamerasını açtığında, kaçacak yer aramak yerine sizinle poz veriyor ve anınıza dahil olmak istiyorsa; sizinle anı biriktirmeye ve hayatınızın bir kesimi olmaya ‘var’ manasına geliyor.

Seninle tatil planları yapıyorsa

Seninle tatiller planlaması seni geleceğinde görmek istediğinin kesin işareti! Her vakit gitmek istediğiniz bir yeri ya da her vakit denemek istediğiniz bir şeyi lisana getirdiğinizde, “Evet, mutlaka yapmalıyız!” üzere cevaplar alıyorsanız, bu sizinle ilgilendiği manasını taşıyor.

Senle vakit geçiriyorsa

Sizinle yaratıcı randevu fikirlerini paylaşıyor lakin ne yaptığınızdan çok sizinle vakit geçirdiği için keyifli olduğu belirtiyorsa, sizden nitekim hoşlanıyor.

Yardıma gereksinimin olduğunda oradaysa 

Size yardım etmekte can atıyor ve size bir yol gösterici olmaktan gurur duyuyorsa, bu da sizden hoşlandığının bir ispatı niteliğinde.

İleti atmaktan çekinmiyor

Erkek arkadaşınız, ileti atmaktan çekinmiyor; sizi merak ediyor ve üst üste ileti atmayı hiç umursamıyorsa bu sizinle muhakkak konuşmak istediği ve sizden hoşlandığı manasına gelir.