Göğüs ve omuz yapısına nazaran ağabeye

Ağabeye kıyafet seçimi her bayan için çok değerlidir. Bilhassa özel gecelerde giyileceği için farklı bir ehemmiyet verilir. Gecenin en şık bayanı olmak için hiçbir ayrıntı atlanmadan seçim yapılmalıdır.

Bir ağabeye elbise hoş ve şık bir manzara sağlaması için omuz ve göğüs bölgesinin hoş durması çok kıymetlidir. Bu sebeple bir bayan üzerinde hoş duran bir elbise bir diğerinde tıpkı şıklıkta görünmeyecektir.

Büyük göğüslü bayanlar için ağabeye

Ağabeye modelleri ortasında seçim yapmak büyük göğüslü bayanlar için hayli zordur. Bu halde büyük göğüslü bayanlar ağabeye seçmeden evvel kesinlikle toparlayıcı ve göğüsleri daha küçük gösteren sutyen kullanmalılardır. Ayrıyeten büyük göğüslü bayanlar ağabeye seçimi yaparken göğüs bölgesinde ayrıntıları bulunan ve drapeli modellerden muhakkak uzak durmalıdır.

Büyük göğüslü bayanların yaptığı en büyük kusur dekolte giymektir. Bu durum zati büyük olan göğüsleri daha da büyük göstererek şıklığı bozar. Bu sebeple kalın askılı bir seçim yapmak göğüsleri daha küçük gösterir. Bunun haricinde dikkati bacaklara ya da sırta çekmek için farklı bölgelerde dekolte uygulanabilir.

Küçük göğüslü bayanlar için ağabeye

Aslında küçük göğüslü bayanlar genel olarak bu durumdan şad olmasa da ağabeye elbise seçiminde bu tip bayanlar daha şanslıdır. Şayet omuz, bel ve bacak yapınız da müsaitse her türlü ağabeye elbiseyi rahatlıkla giyebilirsiniz. İnce yapınız ile çok şık ve şık görüneceksiniz. Şayet yeniden de seçtiğiniz ağabeye kıyafeti doldurmak ile ilgili sorun yaşayacak kadar küçük göğüslere sahipseniz o vakit da sutyeninizi takviyeli olanlarından seçmelisiniz. Drape ayrıntılı ve göğsünde sürece olan ağabeye modelleri küçük göğüslü bayanlar için daha uygundur.

Geniş omuzlu bayanlar için ağabeye

Geniş omuzlu bayanlar da ağabeye konusunda şanslılardandır. Bu tip bayanlar için de omuzları açık, yüksek halter yakalı elbiseler çok şık durmaktadır. Ayrıyeten omuzların açık olması tercih edilmiyorsa V yakalı göğüs dekolteli bir elbise düzgün bir tercihtir.

Dar omuzlu bayanlar için ağabeye

Dar omuzlu iseniz omuzları geniş gösteren, omuzlardan aşağıya hakikat dökümlü ağabeye seçmelisiniz. Kayık yaka elbise modelleri ile birlikte apolet ayrıntılı elbiseler de güzel bir seçim olacaktır.