Kırışıklıkları gideren teklifler neler kapatıcıyı azaltın!

İlerleyen yaş, gerilimli hayat derken bir müddet sonra cildimizde kırışıkıklar oluşmaya başlıyor. Cildinizde oluşan bu kırışıklıkları gidermeye ne dersiniz? Uygulayacağınız çok kolay metotlar sayesinde bu durumdan kurtulabilecek, anında genç bir görünüme kavuşabileceksiniz. Pekala kırışıklıkları gideren teklifler nelerdir? İşte anında gençleşmenizi sağlayacak 5 kıymetli ipucu! 

Saçınızı sıkıca toplayın 

Sıkı bir topuz ya da at kuyruğu cildinizde oluşan çizgileri yok edebilir. Bu nedenle anlınızda ya da göz kenarlarınızda kırşıklıklar varsa saçlarınızı sıkı bir formda toparlamanız faydanıza olacaktır. 

Kapatıcıyı azaltın 

Cildinize kapatıcı uygulamayı azaltın. Tüm cildinize föndoten şekli kapatıcılar uygulamak yerine yalnızca kusurlu bölgeleri kapamayı deneyin.

Dişlerinizi beyazlatın 

Sararmış dişler yaşlı bir görünüme yol açacaktır. Bu nedenle dişlerinizin beyazlığına dikkat etmelisiniz. Dişlerinizi sistemli olarak fırçalamaya ihtimam gösterin. Bunun yanı sıra diş beyazlatma yollarını de deneyebilirsiniz. 

Gözaltı halkalarına dikkat! 

Genetik nedenlerden yahut yorgunluktan göz etrafımızda koyu renkte halkalar oluşabilir. Bu halkalara karşı gereken tedbirleri almanızı tavsiye ediyoruz.Cildinize uygun kremleri kullanarak göz altındaki koyu halkalardan kurtulabileceksiniz.