Konut İmali Aloe Vera Jel Yüz Serumu Tanımı İle Parlayan Ciltler


Konut imali kolay yüz serumu tanımı makalemizde sizlerle… Yalnızca 3 malzemeyi kullanarak konutta bir tane yapın ve hoş, ışıltılı bir cilde sahip olun. Yüz serumları hoşluk pazarını her şey üzere ele geçirdi. Dermatologlar, şaşırtan hoşluk yararları için nizamlı paklık, tonlama ve nemlendirme rutininin akabinde bir yüz serumu kullanılmasını önermektedir.

Yüz serumları, cilt bakımı sıkıntılarınızın birçok için bir tahlildir. Yüz serumu uygulamak, tüm cilt sıkıntılarını uzak tutmanıza yardımcı olabilir. Yüz serumları, cildinizi besleyen hususlar kullanılarak hazırlanır. Bu içerikler, cildinizi sağlıklı ve hoş tutan besinlere sahiptir. Ayrıyeten, piyasada bulunan yüz serumlarının birçok, uzun vadede cildinize ziyan verebilecek ziyanlı kimyasallarla doludur. Cildimizi bu cins ziyanlı eserlere maruz bırakmak hakikaten inançlı değildir. Cildimiz için doğal yahut mesken imali eserler kullanmak en güzelidir. Bu yüzden, burada size sahiden işe yarayan kolay bir hoşluk tanımı verelim.

Yüz Serumu Maskesi Tarifi​


Materyaller:

  • 2 yemek kaşığı aloe vera jeli
  • 2 yemek kaşığı gül suyu
  • 2 kapsül E Vitamini

Tanımı:

Bir kasede aloe vera jelini, gül suyunu ve E vitamini kapsülünü ekleyip yeterlice karıştırın. Serumunuz hazır. Bu serumu damla şişelerinde saklayabilirsiniz. Bu konut üretimi serumu günde iki sefer uygulayabilirsiniz. Yüzünüzü yıkadıktan sonra uyguladığınızdan emin olun. Yüzünüze nazikçe masaj yapın ve sonra yüzünüzde kalmasını istemiyorsanız olağan suyla yıkayın.

Aloe vera, gül suyu ve E vitamini kombinasyonu yüzünüze hoş bir ışıltı verir. Bu yüz serumu, koyu lekelerin görünümünü azaltmada da tesirlidir. Bu serumun hazırlanmasında kullanılan gül suyu, sivilce üzere cilt sorunlarını uzak tutan antienflamatuvar özelliklere sahiptir. Aloe vera yüzünüz için nemlendirici misyonu görür. Göz etrafındaki koyu halkaları ve şişkinliği azaltır.

Dikkat: Bu yüz serumu, doğal materyaller kullanılarak hazırlanır, lakin rastgele bir enfeksiyon yahut alerjiyi önlemek için yüzünüze uygulamadan evvel elinizde bir test yaptığınızdan emin olun.