Sevgililer Günü’nde yalnız olanlar ne yapmalı kendinizi şımartın!

Sevgililer Günü yaklaşırken şayet bu günü bekar olarak geçirecekseniz moralinizin bozuk olması olağan. Olumsuz niyetlerden ve ruh halinden kurtulmak için kendinizi biraz şımartmalısınız. Alternatif olarak arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle buluşabilir, kız gecesi planlayabilir yahut tatile çıkabilirsiniz. İşte Sevgililer Günü’nü bekar olarak geçireceklere özel aktiviteler!

Kendinizi şımartın 

Kendinizi şımartarak gecenizin tadını çıkarmaya bakın. En sevdiğiniz maskeyi yapın, saçlarınızı yumuşatın, tırnaklarınıza manikür yapın. 

Kız gecesi yapın

Sevgililer Günü’nde yalnız olanlar için yapılacak en düzgün şeylerden biri bir kız gecesi planlamak olacaktır. Bekar yakın arkadaşlarınızla bir gece planlayın. İsterseniz konutta oturup şarap eşliğinde bir sinema izleyin, isterseniz gece sabaha kadar dışarıda partileyin.

Romantik bir akşam yemeği yiyin 

Hoş, sakin bir gece geçirmek size daha âlâ gelecekse kendiniz için romantik bir akşam yemeği hazırlayın. Dışarıda yemeğe gitmeyi istemeyebilirsiniz zira tüm restoranlar sevgililerle dolu olacaktır. En sevdiğiniz yemeği pişirin, en sevdiğiniz müziği açın ve kendinize vakit ayırın.

Flörtünüzü çağırın 

Bekar halinizden mutlu değilseniz flörtünüzü arayın ve bir sonraki günlerde takılmak için müsait olup olmadığını sorun. Böylelikle tahminen bir dahaki Sevgililer Günü’nü yalnız geçirmezsiniz.

Sevdiğiniz biriyle vakit geçirin 

Tahminen de bu Sevgililer Günü’nde anneniz, babanız, büyükanneniz yahut büyükbabanız yalnız olabilir. Geceyi onlarla geçirmeyi planlayın. İkinizin bir arada yapmayı seveceği bir şey yapın ve birbirinizin sevgilisi olun. Bu gün her türlü sevgiyle ilgilidir, bireyle değil.

Kendinize ikram alın 

Şayet sevgiliniz olsaydı onun için armağanlar ve romantik bir akşam yemeği için bir sürü para ödeyecektiniz. Artık bekar olduğunuz için bu parayı kendinize kullanabilirsiniz.

Tatile çıkın 

Kâfi paranız ve vaktiniz varsa, heyecan verici bir seyahate çıkın. Kendi başınıza seyahat etmek mükemmel bir tecrübe olabilir. Elbette arkadaşlarınız katılmak istiyorsa onlarla gitmek daha da mükemmel olacaktır.

Ne istediğinizi düşünün 

Sevgililer Günü, oturmak ve sahiden ne istediğinizi düşünmek için şahane bir gündür. Hayatınıza girecek bireyde hangi özellikleri aradığınızı anlamaya çalışın, bu özelliklere uygun olmayan erkeklerle buluşmaları direkt iptal etmek işinizi kolaylaştıracaktır. Kendiniz ve istekleriniz hakkında daha fazla şey öğrenmek düzgün gelecektir.

İstediğiniz her şeyi yiyin 

Bir geceliğine kalori saymayı ve diyeti bırakın, istediğiniz tüm yiyecekleri, tüm tatlıları yiyin. Bu öbür günlerinizi etkileyecek olsa bile o gün kendinizi şımartın.

En yakın arkadaşınızla randevuya çıkın 

Erkek arkadaşınız olmasa da randevuya çıkabilirsiniz. En güzel arkadaşınızı çağırın, dışarı çıkın, yemek yiyin ve arkadaşlığınızı kutlayın.