Yanlışsız kişiyi bulduğunu nasıl anlarsın onunla her hususta konuşabiliyorsan…

Sevgilinizin size karşı davranışları, meselelerinize yaklaşımları nitekim hakikat kişi olup olmadığına dair ipuçları veriyor. İlginizde onunla her hususta konuşabilmeniz, sizi yakınlarıyla tanıştırmak istemesi, verdiği kelamları tutması üzere faktörler gerçek aşkı bulduğunuzu gösteriyor. Gelin onun hakikat kişi olup olmadığını haberimize bir göz atarak öğrenin!

Yaşadığın meselelere nasıl yaklaşıyor?

Hayatınızdaki hakikat insanı bulmanız asla sorun yaşamayacağınız manasına gelmiyor. Burada kıymetli olan, sevgilinizin bu sıkıntılara nasıl yaklaştığı ve tahlil odaklı olması. Sağlıklı bir alakanın yolu yaşanılan sıkıntıları başarılı bir formda atlatmaktan geçtiğinden sevgilinizin tahlil odaklı biri olması kıymetlidir.

Onunla her bahiste konuşabiliyorsan

İrtibat ilgilerde mihenk taşıdır. Sevgilinizin size karşı her mevzuda net olması ve konuşup fikirlerinizi paylaşabilmeniz aranızdaki bağın çok kuvvetli olduğunun bir göstergesidir. 

Arkadaşları ve ailesiyle tanıştırmak istiyorsa

Şayet sevgiliniz sizi hayatının aşkı olarak görüyorsa sizi etrafındaki herkese tanıtmak ister. Böylece birbirinizin hayatına daha çok dahil olursunuz. 

Verdiği kelamları tutması

Hayatınızın aşkı diye nitelendireceğiniz insanın size verdiği kelamları kesinlikle tutuyor olması gerekir. Bu sizi önemsediğini ve ciddiye aldığını gösterir. Unutmayın, sevgiliniz davranışları size karşı olan niyetlerinin bir yansımasıdır. 

Önceliği olduysanız

Size sahiden bedel veren bir kişinin her şartta önceliği sizsinizdir. Sizinle ilgili ayrıntılara değer veren, sizi memnun etmek için uğraşan ve sizi dünyada tekmişsiniz üzere hissettiren kişi emin olun ki hakikat insandır. 

Siz olduğunuz için mi seviyor?

Yanlışsız kişi, sizi olduğunuz üzere sever. Yargılamaz, diğerleriyle karşılaştırmaz ya da eleştirmez. Zira sizin kendinize has bir birey olduğunuzu anlar. Hakkınızdaki her şey güzeline masraf; hatta sizin fark edemediğiniz yerlerde bile hoşluklar görür.

Gereksiniminiz olduğunda yanınızda mı?

Gerçek kişi her koşulda, gece gündüz, yağmur çamur dinlemeden yanınızda olandır. Sorunlarla yüzleşme anında sizi asla yalnız bırakmaz. Sizi derinden önemser – hatta tahminen de kendini önemsediğinden daha fazla.

Size ilham veriyor mu?

Onunla olmak, sizi geriye götürmektense, gelişmenizi ve yükselmenizi sağlar. Onunla iken daha uygun bir bayan ya da erkek üzere hisseder ve onun için daha da yeterli olmak istersiniz.

Sizi keyifli ediyor mu?

Onunla iken ya da onu düşünürken daima gülümser ve kahkaha atar, keyifli olursunuz. Vakit zaman tartışsanız da sıkıntıları haftalarca uzatmaz, kolay kolay barışırsınız. Birlikte geçirdiğiniz memnun anlar, mutsuz olanlara ağır basar.

Kendinizi hayatınızın geri kalanında onunla birlikte görebiliyorsanız

Yanlışsız kişi, sonsuza dek birlikte olacağınızı düşündüğünüz kişidir. Ne olursa olsun, hangi kurallarda yaşarsanız yaşayın, birlikte olacak ve her vakit yanında duracaksınız. 

Onu gördüğünde heyecanlanıyorsan

Yanlışsız kişi, onu her gördüğünüzde sizi heyecanlandırandır – daha yeni tanışmış olsanız bile. Buluşmak için sabırsızlanırsınız. En ağır anlarda bile onu görebilmek için vakit yaratırsınız. Zira sizin için çok değerlidir.

Yanındayken kendiniz olabiliyor musunuz?

Şapşal, çılgın, çocuksu, zayıf, somurtkan ya da huysuz bile olsanız gerçek aşkınız yanında yargılanmaktan çekinmeden bunların hepsi olabilmelisiniz. Onun yanındayken faklı bir kimliğe bürünmeye gereksinim duymazsınız; o da sizden bu türlü bir şey beklemez.